ImageHlavná stránka

ImageO čo tu vlastne ide?

ImageRady (nie len) nováčikom

ImageKto sme

ImageNaše kešky

Imagegeocaching.sk

ImageZobraz nájdené TB a GC

ImageZobraz rebríček kešerov

ImageZobraz zoznam členov

ImageKniha návštev

ImagePrihlás sa

Rumia celtic


Založil: -RudyK-
Waypoint:
Obtiažnosť / terén: 3,5
Veľkosť: malá
Otvor na Geocaching.sk
Otvor na Geocaching.com

SK: Súradnice vás privedú na dané miesto. Autorom toho, co pred sebou vidíte, je pán Peter Norovský z Pozdišoviec. Po tom, ako sa mi ho podarilo vypátrat, prezradil niekolko zaujímavých vecí. Napríklad to, že kostolík je z kamenov priamo z trate. Každý jeden hladal priamo na mieru a ked mu tam nejaký nesedel, šiel na kolajnice hladat další. V lete je scenéria bohatšia o jazierko a v noci kostolík pekne svieti. Prídte sa pozriet pocas letnej noci a vychytíte to všetko jedným šmahom :).

Je možné, že vás táto cache možno trochu „vytrápi“. Je potrebné cakat na príhodnú chvílu a mat znacný pozorovací talent, ide o velmi frekventované miesto s dopravným dispecingom, ktorý vás má pred sebou priamo ako na dlani. Budte velmi opatrní, neskúšajte to za každú cenu, inác bude mat táto cache velmi krátku trvácnost. Ci stojí za to, uvidíme v logoch :). Pre úspešných hladacov je vo vnútri pripravená pamätná nálepka.

PS: ... na otvorenie cache je vhodný klúc :) Dvere však kvôli tomu nevylamujte, nie je ukrytá v kostolíku! V zime sa z tejto cache stáva obtiažnostou pätka.

PROSÍM VÁS, ABY STE CACHE ULOŽILI NA JEJ PôVODNÉ MIESTO!!!

EN: The cache is on the coordinates. Be careful, it´s a very frequent place. Open the cache by using a key :) You can take a stick for memory (without trade).