ImageHlavná stránka

ImageO čo tu vlastne ide?

ImageRady (nie len) nováčikom

ImageKto sme

ImageNaše kešky

Imagegeocaching.sk

ImageZobraz nájdené TB a GC

ImageZobraz rebríček kešerov

ImageZobraz zoznam členov

ImageKniha návštev

ImagePrihlás sa

Rumia Ukrajina


Založil: davidko13, marcelius13, midomiso, -RudyK-
Waypoint: GC1QW26
Obtiažnosť / terén: 1,5 / 3
Veľkosť: veľká
Otvor na Geocaching.sk
Otvor na Geocaching.com

Akcia Ukrajina

Všetko sa to zacalo rozoslaním hromadného mailu pre clenov nášho -rumiateamu- a pozvaním za hranice našich doterajších skúseností. Ciel bol jasný - Ukrajina. Zostával už iba spôsob...

V utorok 14.4.2009 ráno, sme stáli Marcel, Mido, Dávid a ja na štátnej hranici vo Velkých Slemenciach, kde sme odstavili naše cervené ferrari - športové prevedenie znacky felda, a kedže ide o prechod pre peších "turistov" (rozumej priekupníkov), z vozíka za autom sme vytiahli svoje "bajky".

Prechod colným priestorom bol velmi napínavý, vrelo odporúcame všetko si to tam vyfotit, a o cenné skúsenosti sa vopred poradit s našim Dávidkom. Ked ho teda po výsluchu, rontgenovaní a vypísaní všetkých možných tlacív pustili, mohli sme spolu vyrazit...

Podla vytlacenej satelitnej mapy (mapu Ukrajiny v gepese nemám), sme si to namierili k trom najbližším a jediným cache v širokom okruhu (vdaka, Pete, za Krásnu Ukrajinu).

Kilometre nám rýchlo ubiehali a tak sme sa ocitli pri Bikerkiriho TB hoteli, kde práve sadili zemiaky. Pobrali sme sa teda k dvom svätým. Cestou spät sme ale už nemali chut cakat, tak sme sa spotení a unavení zložili pri kríži, vytiahli flaše s vodou, zacali sa napájat, až kým nás domáci prestali pozorovat a prijali nás za svojich. Vtedy už TB hotel padol.

V batohoch však boli stále dve naše pripravené cache - Rumia UA a Rumia Roads (keby som na hranici fotil ja, ktovie, ako by som tú moju, velkosti "large", vysvetloval ukrajinským colníkom?!).

V tomto listingu vás pozývame na prvú z nich.

Ak sa pri TB hoteli zahladíte do dialky viac na Východ, a nebude tma, alebo hmla, isto zbadáte to, co sme zahliadli my a k comu sme si to na bicykloch namierili. Cache sa nachádza na zadaných súradniciach. Veríme, že nám to odpustíte a že vám to jej velkost a radost z nájdenia vynahradí.

EN: The cache is on the coordinates.

Additional Hints ( Encrypt )

Look at fotospoiler